Samenstelling team

Mariette Veldkamp
Functie: directeur 
Werkzaam: hele week
directie@pcbsmozaiek.nl
 
Mariëlle Hofman 
Functie: intern begeleider 
Coördinator taal
Werkzaam: ma, di, wo, do
 
Reina Vosselman Functie:
leerkracht groep 1/2b 
Cultuurcoördinator 
Werkzaam: ma,di,wo,do 
 
Anouk van de Vosse 
Functie: leerkracht groep 1/2b en 1c 
Werkzaam: wo mo en vr mo 
 
Jettie Bron Functie: 
leerkracht groep 1/ 2a 
Werkzaam: vrijdag 
 
Juenne Hulleman 
Functie: leerkracht instroomgroep 
Werkzaam: ma, di, do, vr 
 
Rita Vader 
Functie: leerkracht groep 3 
Werkzaam: ma, di 
 
Kelly Vennegoor 
Functie: leerkracht groep 3 
Werkzaam: wo, do, vr 
 
Gerrie van der Zwaag 
Functie: leerkracht groep 4  
Leescoördinator
Werkzaam: di, wo, do, vr
gzwaag@pcbsmozaiek.nl 

Marion Koens 
Functie: vakleerkracht muziek/ leerkracht groep 4 
Werkzaam: ma en do 

Johanna ten Brinke
Functie: leerkracht groep 5
Kartrekker MI/ rekenen
Werkzaam: wo, do, vr 

Carmen Elijzen
Functie: leerkracht groep 5 
MR-lid
Werkzaam: ma en di
celijzen@stichting-procon.nl  

Charlot Deuling
Functie: leerkracht groep 6 
Werkzaam: ma en di
cdeuling@stichting-procon.nl  

Carmen de Jong
Functie: leerkracht groep 6 
Werkzaam: wo, do, vr
cjong@stichting-procon.nl  
 
Ria Lieferink 
Functie: leerkracht groep 6/7
Kanjercoördinator
Werkzaam: wo, do, vri 
rlieferink@pcbsmozaiek.nl 

Daniëlle van Staveren 
Functie: leerkracht groep 6/7
Werkzaam: ma en di
 
Geert Hartholt
Functie: leerkracht groep 7 
MR-lid
Werkzaam: hele week 
 
Jeanet Vosselman 
Functie: leerkracht groep 8 
Coördinator meer– en hoogbegaafdheid 
Werkzaam: hele week 
 
Annemieke van der Vegt 
Functie: leerkracht groep 8/ RT'er  
Werkzaam: ma en di (RT), do (gr 8)
 
Freddie van Limburg 
Functie: conciërge 
Werkzaam: alle ochtenden 
 
Hans Vosselman 
Functie: vrijwillig conciërge 
Werkzaam: alle ochtenden 
 
Annemieke van Assen 
Functie: onderwijsassistent, ondersteuning zorgleerlingen/ Kameleongroep 
Pestcoördinator/ Kanjercoördinator/ Vertrouwenspersoon 
Werkzaam: ma, di, do 
 
Irma Beemster 
Functie: onderwijsondersteuner
Werkzaam: ma, di, wo, do 
ibeemster@pcbsmozaiek.nl

Petra Hertgers
Functie: onderwijsondersteuner instroomgroep
Werkzaam: ma en vr morgen

Meest gezocht